Om NR Bygg AB

Entreprenörer inom fönster, fasad och byggnadsarbeten

Vision

Vår vision är att kunna leverera ett snabbt och professionellt utfört arbete. Vi anser att planering och en tidsplan som håller är bland det viktigaste i uppstarten och löpande under alla arbeten.

Vi som arbetar på NR Bygg AB

Robert Sundberg
VD
BAS U / BAS P
robban@nrbygg.se

Nilla Sundberg
Ekonomichef
ekonomi@nrbygg.se

Tomec Banas
Bas/Arbetsledare
BAS U / BAS P
tomec@nrbygg.se

Kennie Ekdahl
Projektledare
kennie@nrbygg.se

Jonas Nylander
Projektledare
jonas@nrbygg.se

Glenn Blomberg
glenn@nrbygg.se

Caroline Ingman
Ekonomi/Administration
caroline@nrbygg.se